PROSZĘ POMÓŻ MI WYGRAĆ BATALIE O ZYCIE ....

Bank Zachodni WBK Odział 1 Kielce: 86 1090 2040 0000 0001 1113 97 44

w tytule wpłaty: KAROLINA DZIENNIAK
Fundacja z Uśmiechem, ul.Mielczarskiego 121/303, Kielce

KONTAKT :

E-MAIL : kalusia22@o2.pl


środa, 4 lipca 2012

[5] POWRÓT DO DOMU

No i mamy niespodziankę. chociaż wcale mnie to nie dziwi. Bo przecież w  moim przypadku na każdym kroku dzieją się cuda :-)
Więc....
Pobudka dzisiaj 8:00, poranna toaleta i ruszamy . Walizka spakowana, skierowanie w ręce i zupełnie spokojna weszłam na izbę przyjęć. Ludzi tłum, parno , duszno. Podchodzę do okienka upewnić się czy na pewno do tego. Pani pyta mnie o nazwisko i mówi, że nie ma mnie na liście przyjęć. Mój spokój natychmiast odpłynął...Atmosfera się zagęszcza i robi się gorąco. No bo jak to wszystko ustalone mama na telefonie z Profesorem w czwartek wszystko ustaliła. Czyżby zapomniał?????????? Przebieram moimi nóżkami i lecę na 5 piętro , następny klops szpital w remoncie, huki, stuki, smród piły do cięcia. Matko jak ja to zniosę.....Będzie wesoło no ale w sumie nie ma co narzekać w końcu trzeba szpital wyremontować bo za ciekawie to on nie wygląda. Wystrój wnętrz - wczesny Gierek.... NO i stało się na oddziale niespodzianka owszem jestem zapisana do przyjęcia ale na jutro :-) Biedna mamuśka  w nerwach źle zrozumiała , że czwartego lipca,  a  miało być , że w czwartek !!!!! Rozbawiła mnie ta historia do reszty. Schodzę na dół spowrotem na izbę przyjęć do taty i Bączka i wpadłam w histerie ale w histerię ze śmiechu :-)))
No cóż trochę się ucieszyłam wiem że nie ma z czego ale perspektywa jeszcze jednej nocy we własnym łóżeczko ... bezcenne. Zupka kalafiorowa ugotowana przez mamusie...mega bezcenne. Będzie się sobą cieszyć jeszcze jeden dzień dłużej.
Wycieczka zakończyła sie na Mc Donald's owocojogurt i biała kawka ....mmmmmm....pycha

Niepokoi mnie tylko jedno coś sie dzieje z moim prawym okiem... trochę obraz niewyraźny, rozmazuje sie , rozmywa. Cholera wie jak to określić. No ale nie czas i miejsce na zamartwianie. korzystam z ostatniego dnia wolności !!!!!

3 komentarze:

  1. Trzymaj się dziewczyno!:)) Na pewno będzie dobrze,mój chłopak jest po tej operacji już 3lata i wszystko ok.Wrócił do pracy itd.Wierzę,że i u Ciebie się ułoży.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć, Karolinko! Trzymam kciuki i wierzę, że wszystkie dobre myśli wielu, wielu osób pozwolą Ci wrócić szybko do zdrowia. Tylko uwierz, że wszystko będzie dobrze, zresztą... nie ma innej opcji, prawda? Pozdrawiam, Gosia Korpikiewicz

    OdpowiedzUsuń
  3. WITAJ PONOWNIE . KOCHANA CALY CZAS MYSLAMI JESTESMY Z TOBA.JESTES WSPANIALYM CZLOWIEKIEM I TWOJA RODZINA TEZ. DOBRO POWRACA I DO CIEBIE TEZ WROCI. NASWIETLANIAMI SIE NIE PRZEJMOJ BO DASZ RADE.TRZYMAM KCIUKI!!! POZDRAWIAM CIEBIE I POZOSTALYCH Z TWOJEJ RODZINKI-HUBERTA TEZ!!! JAK TO MOJA KOCHANA SIOSTRZYCZKA MOWI BUZIAKI SMAKI I GLOWA DO GORY!!!

    OdpowiedzUsuń